




⛱100% МІКРОФІБРА: Наш пляжний рушник Aquarius з мікрофібри є м’яким та приємним до шкіри, водночас міцним та довговічним, навіть при постійному використанні та частому пранні.
⛱ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ПЛЯЖУ: Наш стильний пляжний рушник з мікрофібри щільністю 220 г/м², розроблений з класичним смугастим візерунком та літніми кольорами, ідеально підходить для пляжного відпочинку та всіх заходів на свіжому повітрі, таких як кемпінг або відпочинок біля басейну. Щільно сплетені волокна відштовхують пісок/сміття. Тканина зберігає яскраві кольори навіть при впливі солоної води/хлору.
⛱ПЛЯЖНИЙ РУШНИК БЕЗ ПІСКУ: Гладка, високоякісна тканина дозволяє легко струшувати пісок одним рухом, зберігаючи пляжний рушник охайним для більш приємного та безтурботного відпочинку.
⛱УЛЬТРАПОГЛИНАЮЧИЙ ТА ШВИДКОВИСИХАЮЧИЙ: Матеріал з мікрофібри поглинає воду в 5 разів більше за свою вагу, висихає в 3 рази швидше, ніж бавовна. Ідеально підходить для багаторазового цілоденного використання.
⛱БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ: Наш швидковисихфючий рушник підходить для різних випадків, таких як: подорожі, фізичні вправи, плавання тощо. Його легко носити з собою та використовувати, як пляжний рушник, рушник для кемпінгу, рушник для фітнесу, рушник для подорожей, рушник для йоги, рушник для плавання, тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquarius |
| Призначення рушника | Пляжне |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 160 см |
| Щільність | 220 г/м2 |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | Набір |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Вага | 320 г |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Розміри | |
| Розмір | 80 х 160 см |
- Ціна: 620 ₴
- В наявності
- Код: 200811
Швидковисихаючий пляжний рушник Aquarius з мікрофібри 80 х 160 см з чохлом Рожеві смужки
826,67 ₴
620 ₴
- +380 (66) 349-31-51
- +380 (96) 137-48-30


